לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video

שומרי הסף

יום ב' | מסלול Manager
שי בן-ברק

אנו חיים בעידן בו שרותים חדשניים משנים דפוסי צריכה ותקשורת ומעצבים מחדש שווקים, שרותים וצורות עבודה. בעשורים הקרובים המגמה הזאת צפוייה לשנות סדרי עולם מבחינת כלכלה וחברה, כשכבר עתה נראה כי מבחינת יכולות טכנולוגיות והנדסיות אין כמעט חזון מוצרי שאיננו ניתן להגשמה, אם יוקצו לשם כך האמצעים המתאימים.

בעוד שעד לא מזמן תפקידם של מאפיינים ומעצבים היה לדאוג לכך שטכנולוגיה תהיה זמינה, נגישה, קלה ללימוד ולשימוש וידידותית, עתה משהוסרו כל כך הרבה חסמים, עלינו לרענן ולנסח מחדש את המשימה שלנו – עלינו להכיר בכך שחלק מהותי מתפקידנו, בעת דיון על מוצר, הוא לעסוק במהות, ביעדים, בסיבות ליצירת המוצר וגם באיזון בין עלויות ותועלות לפרט ולחברה.

ההרצאה תבהיר מדוע מאפיינים ומעצבים צריכים לקחת על עצמם את תפקיד "שומרי הסף", תסקור מקצת מההשפעות שיש לשרותים חדשניים על החברה ועל הכלכלה, ותציע כמה נקודות מבט וכלים מעשיים, כדי לנסות לבחון את ההשפעות הללו מראש.

שי בן-ברק

שי בן-ברק

מאפיין חוויית משתמש, UXD

שי עוסק מזה 17 שנה, באיפיון חוויית משתמש ובניהול מוצר של מערכות מורכבות ומוצרים בעלי משמעות. יש לו ידע נרחב בתחומים של תהליכי חשיבה, קבלת החלטות, ביצועי אנוש והתנהגות משתמשים. שי הוא בעל תואר שני מהטכניון בתחום הנדסה קוגניטיבית והבעלים של חברת UXD.

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, UXI Live 2022?

זה הוא הכנס ה-11 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
מציגים בדוכן
Presentation Spaces
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות מדיה
Media Sponsor
חסות נוספת
Additional Sponsor
גגז