לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video
צפייה בהרצאות

הצפייה בהרצאות היא ללא תשלום, צריך רק כתובת דוא"ל ורצון ללמוד

ביטול
אנחנו שולחים אליכם את הקישור לצפייה בהרצאות, עוד רגע...

תודה! הקישור מחכה לכם בתיבת הדוא"ל

לצערנו לא הצלחנו לשלוח אליכם את הקישור. נסו שוב מאוחר יותר.

סגור

להיות ולא להיראות: על תהליך אפיון למשתמשים עיוורים

יום א'
רותם בינהיים

האם אתם מעזים להשתמש בסמארטפון שלכם ליום אחד שלם, בעיניים עצומות?
עבור משתמשים עיוורים זוהי המציאות היומיומית. מהם הקשיים הבאים לידי ביטוי אצל משתמשים עיוורים, ומהן אפשרויות הסיוע שעומדות לרשותם בטלפונים החכמים? בהיעדר אחד החושים המרכזיים לתפעול הסמארטפון, יש צורך (ואפשרות) להשמיש ולהנגיש אותו טוב יותר באמצעות יתר החושים. חוויית משתמש נגישה, בדומה לכל תהליך אפיון, היא תהליך מקצועי שבנוי בעיקרו ממבדקי נגישות בשלבים שונים – בהרצאה זו, נכיר את העקרונות לאפיון ומחקר, במטרה להשגת תוצרים נגישים יותר. הפתרונות המפתיעים יכולים לשמש גם אתכם, במיוחד עם כניסתו של החוק המחייב הנגשת אתרים.

רותם בינהיים

רותם בינהיים

מייסדת שותפה ומנהלת תחום חוויית משתמש, KRS

לרותם יש ניסיון של למעלה מ-12 שנים במחקר ואפיון במגוון רחב של תחומים. במסגרת פעילותה ביצעה מאות פרויקטים מול ארגונים וחברות בארץ ובעולם, וליוותה עשרות חברות סטארטאפ בדרך להצלחה. רותם מובילה את תחום הנגישות בעולם חוויית המשתמש בישראל, ומאחוריה ניסיון רב בתחומי מחקר וניתוח התנהגות של משתמשים עם מגבלות. היא מנהלת מבדקי משתמשים לקהל היעד הזה, על ידי מתודולוגיית עבודה שפיתחה בעצמה.

זהו הכנס ה-11 שאנחנו מקיימים, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. עם זאת, כל המשתתפים, המרצים, נותני החסות והעובדים בכנס UXI Live, נדרשים לקבל את קוד ההתנהגות ולקיים אותו.

הגרסה הקצרה

כבדו אחד את השני; אם התנהגותו של משתתף אחר מפריעה לכם, בקשו ממנו – בצורה מכובדת – להפסיק; אם פנייה לא עוזרת ואתם לא מצליחים להגיע להסכמה, אנא פנו למארגני הכנס. כל מי שהתנהגותו תהווה פגיעה במשתתפי כנס אחרים, יתבקשו לעזוב.

בכל בעיה תוכלו לפנות מייד לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
מציגים בדוכן
Presentation Spaces
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסויות נוספות
Additional Sponsors