לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video
צפייה בהרצאות

הצפייה בהרצאות היא ללא תשלום, צריך רק כתובת דוא"ל ורצון ללמוד

ביטול
אנחנו שולחים אליכם את הקישור לצפייה בהרצאות, עוד רגע...

תודה! הקישור מחכה לכם בתיבת הדוא"ל

לצערנו לא הצלחנו לשלוח אליכם את הקישור. נסו שוב מאוחר יותר.

סגור

אורן שמיר

ראש תחום מחקר, Uniq UI

אורן שמיר

מכירים את זה שאתם פוגשים מישהו וישר קולטים שיש לכם כימיה? התחושה הזאת, הידיעה הבטוחה שלא משנה מה תגידו מכאן והלאה, זה יהיה מעניין ומהנה, זאת התחושה אליה אורן שואף בכל מפגש בין משתמש לממשק. אחרי יותר מ-9 שנים של תכנון ממשקים, הוא חושב שאפשר להגיע לתחושה הזאת כמעט בכל מפגש בין אדם למחשב, בין אם מדובר באתר מסחר אלקטרוני או מכונה תעשייתית מסובכת.

לאפיון ממשקים אורן הגיע אחרי שנים של עבודה "עם אנשים". בעיקר כאלה שמתקשים לתקשר עם העולם. הוא חשב שכשיהיה גדול יהיה אחות וכמעט סיים את הלימודים כשהבין שגם מחשבים צריכים עזרה בלתקשר עם העולם, ושיש אפילו מקצוע כזה. במפגש הראשון שלו עם עולם ה- UX הוא מייד הרגיש את הכימיה.

בין השאר, אורן עבד בחברת פרסום, חברת מסחר אלקטרוני אמריקאית וחברה שמתמחה ברפואה מקוונת. הוא התנסה באפיון ממשקים הן כיועץ חיצוני והן כמנהל מוצר "בתוך הבית", כך שהוא מרגיש בבית גם בתהליכים מהירים וקצרים, וגם בארוכים ועמוקים.

כשהוא לא מאפיין חוויית משתמש, או קורא על חוויית משתמש, או מתעצבן מאחת ממש לא מוצלחת, הוא כנראה עם המשפחה. חוץ מזה הוא אוהב לקרוא, בעיקר מדע בדיוני, לרכב על האופניים, לשמוע Progressive Metal (אם אפשר, תוך כדי רכיבה על אופניים) ולצטט משפטים של מונטי פייטון. לא תמיד עם קשר למה שנאמר סביבו.

זהו הכנס ה-11 שאנחנו מקיימים, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. עם זאת, כל המשתתפים, המרצים, נותני החסות והעובדים בכנס UXI Live, נדרשים לקבל את קוד ההתנהגות ולקיים אותו.

הגרסה הקצרה

כבדו אחד את השני; אם התנהגותו של משתתף אחר מפריעה לכם, בקשו ממנו – בצורה מכובדת – להפסיק; אם פנייה לא עוזרת ואתם לא מצליחים להגיע להסכמה, אנא פנו למארגני הכנס. כל מי שהתנהגותו תהווה פגיעה במשתתפי כנס אחרים, יתבקשו לעזוב.

בכל בעיה תוכלו לפנות מייד לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
מציגים בדוכן
Presentation Spaces
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסויות נוספות
Additional Sponsors