לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video
צפייה בהרצאות

הצפייה בהרצאות היא ללא תשלום, צריך רק כתובת דוא"ל ורצון ללמוד

ביטול
אנחנו שולחים אליכם את הקישור לצפייה בהרצאות, עוד רגע...

תודה! הקישור מחכה לכם בתיבת הדוא"ל

לצערנו לא הצלחנו לשלוח אליכם את הקישור. נסו שוב מאוחר יותר.

סגור

לצאת מהחפירות: כך תיחלצו מנתיבי המחשבה המוכרים

יום א'
יורם רוזנר

גם אתם מרגישים לפעמים שערוצי החשיבה שלכם חפורים מראש? ההרצאה מציגה מתודות שמסייעות למחשבה ובכך מאפשרות איתור פתרונות חדשניים, המצאתיים. תהליך האפיון הוא תהליך תכנון המצאתי, ולכן נתמקד בשלביו השונים של התהליך הזה, נתאר שיטות חדשנות ממוקדות UX, ונדגים אותן בעזרת חדשנות UX במגוון תחומים. ההרצאה מיועדת לאותם מאפייני UX ומנהלי מוצר שלא קמים בבוקר כדי לייצר פתרונות שבלוניים, אלא לאלה שמבקשים לחדש, לשנות, אולי אפילו להטביע חותם.

יורם רוזנר

יורם רוזנר

מנכ״ל, 5IVE :: innovation & ux

יורם הוא אחד מאנשי ה- UX המנוסים בישראל, ומשתמשים רבים ברחבי העולם נהנים מממשקים פרי תכנונו. יורם הקים את 5IVE :: innovation & ux, חברה שמאחוריה מאות פרויקטים בתחומי חוויית משתמש והגדרת מוצרים דיגיטליים, ובין לקוחותיה Verint, Moovit, Amdocs, SanDisk, Microsoft, HP ו- PayPal. הלשונות הרעות מספרות שיורם סובל מהתמכרות לפיצוח אתגרי UX קשים במיוחד, וכי לא עלה בידו להגמל מהצורך האובססיסי לכפות פתרונות פשוטים על עולמות מורכבים.

זהו הכנס ה-11 שאנחנו מקיימים, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. עם זאת, כל המשתתפים, המרצים, נותני החסות והעובדים בכנס UXI Live, נדרשים לקבל את קוד ההתנהגות ולקיים אותו.

הגרסה הקצרה

כבדו אחד את השני; אם התנהגותו של משתתף אחר מפריעה לכם, בקשו ממנו – בצורה מכובדת – להפסיק; אם פנייה לא עוזרת ואתם לא מצליחים להגיע להסכמה, אנא פנו למארגני הכנס. כל מי שהתנהגותו תהווה פגיעה במשתתפי כנס אחרים, יתבקשו לעזוב.

בכל בעיה תוכלו לפנות מייד לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
מציגים בדוכן
Presentation Spaces
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסויות נוספות
Additional Sponsors