לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video

Building a Bank from Scratch

יום ב'
גל בר דעה

לבנות בנק זה קשה. אולי הדבר הכי קשה שיש. רגולציה, טכנולוגיה, תחרות, אבטחת מידע – ובעיקר צרכנים אדישים שלא מאמינים לשום דבר חדש שמגיע תחת הכותרת של "בנק". בהרצאה אספר לכם קצת על הדרך שעברנו בהקמת הבנק הדיגיטלי הראשון בישראל, איך עשינו את זה תחת המטריה של אחד הבנקים הגדולים בארץ (בנק לאומי), איך הצלחנו לשכנע צרכנים להקשיב לנו (ולהאמין לנו) וכמה קשה היה לקחת תעשייה מסורתית ולחשוב על התפקיד שלה בעולם "החדש", ואח"כ להכניס אותה לתוך אפליקציה קטנה בטלפון שלכם.

גל בר דעה

גל בר דעה

VP Product, Pepper

לפני 5 שנים גל החליט שהוא בונה בנק. חוויה לא נעימה באחד מסניפי הבנקים בארץ הביאה אותו לתחילתו של מסע שהחל בהקמת חברת סטארטאפ (Bink), גיוס כסף ובניית מוצר, המשיך בשיחות ודיונים עם רגולטורים, פוליטיקאים ובנקים, דרך סגירת החברה אחרי שנתיים (מכה קלה בכנף…) ועד להצטרפותו לצוות המייסד של Pepper  – הבנק הדיגיטלי הראשון בישראל.

זה הוא הכנס ה-11 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
מציגים בדוכן
Presentation Spaces
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות מדיה
Media Sponsor
חסות נוספת
Additional Sponsor
גגז